Carp Inferno Baits - boilies za příznivou cenu


  •  
  •  

Carp Inferno Baits nepatří sice mezi TOP výrobce boilies v ČR, ale díky příznivé ceně i dosaženým výsledkům si získalo řadu kaprařů, kteří jej s oblibou zařadí do své výbavy. Pojďme se podívat na některé prověřené produkty této značky:

 

BOILIES OLIHEŇ
patří k nejoblíbenějším produktům od Carp Inferno. Populární zelenice funguje opravdu vždy a všude. Vyzkoušejte zelenou oliheň a sami se přesvědčte o potenciálů tohoto boilies. Zelenička se osvědčila na mnoha revírech a rozhodně nezkalme ani Vás. Za velmi přijatelnou cenu získáte ověřené a lehce stravitelné boilies s vysokou nutriční hodnotou. K tomuto boilies doporučujeme také boilies pastu oliheň, která se po dopadu na dno postupně rozkládá a u nástrahy po rozpuštění vytvoří velmi atraktivní světle zelený oblak. Boilies oliheň aneb naše oblíbená "zelenička"
Boilies oliheň patří k našim nejoblíbenějším nástrahám i návnadám a jen zřídka se vydáme k vodě bez zelenice. Většinou zelenice slouží jako návnada. Výborně létá z kobry a navíc je cenově výhodná. Není tak problém zakrmit i několik kilogramů, aniž by člověk musel utrácet tisíce za drahé boilies.

Light line od Carp Inferno je sice levnější variantou boilies, ale to rozhodně nesnižuje jeho účinnost. Zelenička už pomohla nachytat větší množství kaprů kolem 15 kg. Skvěle funguje takřka po celý rok a nikdy vyloženě nezklamala.
Ať už bylo použito 13mm, 17mm, nebo i 24mm boilies, vždy zelenice přinesla úspěch v podobě pěkného kapra. Pro zatraktivnění nástrahy je ideální níže zobrazený dip a také obalovací boilies pasta oliheň, která po rozpuštění ve vodě vytvoří světlozelený oblak. Pokud chcete cenově přijatelné a skvěle fungující boilies, jednoznačně doporučujeme boilies oliheň.

 

BOILIES OŘECH
Boilies ořech již pomohl nachytat několik kaprů nad 20 kg a velké množství kaprů nad 15kg. Ořech patří k osvědčeným produktům Carp Inferno a funguje prakticky bez ohledu na roční období.


BOILIES ČESNEK
Boilies z řady nutra line má výrazné aroma česneku, které funguje především v chladnějším období. Toto boilies se osvědčilo začátkem jara a také v chladných podzimních a zimních měsících.
Boilies česnek je v nabídce Carp Inferno již od roku 2008 a za tuto dobu si našlo mnoho příznivců, díky velmi výraznému aroma česneku, které dokáže vydráždit neaktivní ryby v chladných částech roku.

 

BOILIES CITRUS
Boilies citrus se zařadilo do nabídky Carp Inferno v roce 2008. Toto boilies se vyznačuje velmi ostrou citrónovou chutí, která již dokázala vyprovokovat k aktivitě několik kaprů s váhou přes 15 kg.
Boilies citrus je použitelné během celého roku a díky své velmi ostré chuti poměrně dobře funguje jako selektivní boilies. Nachytaní kapři s váhou mezi 15 a 20 kilogramy jsou jasným důkazem.


BOILIES BANÁN-OLIHEŇ
Boilies banán-oliheň je postavené na kombinaci dvou prověřených příchutí. Oliheň i banán dlouhodobě patří k tomu nejlepšímu od Carp Inferno a tato kombinace je pro kapry neodolatelná. Boilies je k dispozici v 20mm a 17mm variantě a funguje spolehlivě po celý rok.

 

BOILIES CHOBOTNICE-JÁTRA
Oblíbené boilies z řady protein line od Carp Inferno. Špičkové masové boilies je složeno z vysokoproteinových atraktorů a pro kapry je boilies chobotnice-játra celoročně takřka neodolatelné.

BOILIES GREEN SEASHELL
SILNĚ ZAPÁCHAJÍCÍ boilies green seashell je složeno z mušlových skořápek, krevního hemoglobinu, masového proteinu, GLM, rybích mouček, partiklu a konopí. Boilies green seashell rovná se opravdu EXKLUZIVNÍ ZÁPACH!

BOILIES MONSTER CRAB
Mnohokrát úspěšně testované boilies monster crab obsahuje pro kapry opravdové pochoutky. Základem boilies monster crab jsou rybí moučky, robin red, ptačí zoby, mušlové skořápky a konopí. Vše jej pak doladěno různými chuťovými atraktory. Samotnou nástrahu pro zvýraznění doporučujeme obalit v pastě monster crab.

BOILIES RED SQUID
Boilies red squid patří k oblíbeným masovým boilies z řady protein line od Carp Inferno. Vyladěná červená oliheň pro celoroční a selektivní lov velkých kaprů.

BOILIES MAGIC NUT
Boilies magic nut je opravdovou ořechovou bombou. Základ tohoto boilies je z 12 let vyvíjeného ořechu z řady nutra line, ale magic nut neboli magický ořech je doladěn nezveřejněnými ingrediencemi a výsledkem jsou ulovení kapři s váhou mezi 20 kg až 30 kg!
Boilies magic nut obsahuje podobné ingredience jako klasický ořech z řady nutra line. Je však doplněn o další ingredience, které z něj dělají opravdu top boilies.
Základem jsou různé druhy pražených ořechových mouček a také pražené ptačí zoby. Ve složení najdeme konopí, drcené mušlové skořápky, NHDC a další ingredience, které nebyly výrobcem Carp Inferno zveřejněny.
Toto boilies díky jeho skvělým výsledkům, které dosahuje od roku 2011, můžeme jednoznačně doporučit.

 

BOILIES BLUE LAGOON
Boilies blue lagoon je vedle magic nutu tím nejlepším do Carp Inferno. I zde byly použity drcené mušlové skořápky, konopí a pražené ptačí zoby. Další ingredience, které z boilies blue lagoon dělají dráždivou a pro kapry atraktivní záležitost, zůstaly nezveřejněny.
Díky 12letým zkušenostem se boilies modrá laguna stala jedním z TOP produktů Carp Inferno. I když kompletní složení tohoto boilies není uveřejněné, už jen díky samotné barvě a pachu je poznat, že se jedná o velmi atraktivní boilies, které dokáže vyprovokovat spoustu velkých kaprů. Sami vyzkoušejte a uvidíte, jak modrá laguna funguje.

Zatím nebyl přidán žádný komentář.

Carp Inferno Baits - boilies za příznivou cenu

Carp Inferno Baits nepatří sice mezi TOP výrobce boilies v ČR, ale díky příznivé ceně i dosaženým výsledkům si získalo řadu kaprařů, kteří jej s oblibou zařadí do své výbavy.… [více]


První nához a kapr přes 16 kg

Nová sezóna je již na spadnutí a veškerá výbava je již připravena na první jarní výpravu. Tímto článkem vzpomenu na jednu srpnovou výpravu z minulé sezóny. [více]


Háčky pro lov kaprů

Kaprové háčky jsou jedním z nejdůležitějších dílů koncové udice. Kvalitní kaprový háček by měl být i po několika použitích ostrý a také dostatečně pevný, aby… [více]

nahrávám (v případě pomalejšího internetové připojení může trvat i několik minut)